Operetka na wynos

0

POWIAT Mieszkańców powiatu piaseczyńskiego czeka wielka gratka, 3 plenerowe koncerty operetkowe w brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków (Liza Wesołowska, Tomasz Maleszewski, Damian Domalewski) oraz tancerzy baletu Teatru Scena Kamienica z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni!

Nie zabraknie licznych anegdot związanych z lekką odmianą opery w wydaniu prowadzącego Macieja Michałkowskiego. Tak jak przed dwoma wiekami wędrowne trupy teatralne odwiedzały miasta i wsie, tak i my pragniemy umilić czas koncertami dostarczanymi bezpośrednio pod miejsce zamieszkania!

W programach koncertów pojawią się największe szlagiery z operetek „Księżniczka Czardasza”, „Zemsta Nietoperza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygaoski” i innych, a także czardaszy, walców i foxtrottów. Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz z ciekawostkami, rebusami, krzyżówką i wykreślanką. Organizatorzy gorąco zachęcają do przesyłania prac dzieci, aby można było  stworzyć wielką galerię zdjęć. Autorzy kolorowanek, które zbiorą najwięcej polubień na profilu Facebook Stowarzyszenia otrzymają wyjątkowe nagrody niespodzianki!

CZYTAJ TAKŻE:  "Zemsta" na deskach Hugonówki. Plejada wybitnych artystów

 Koncerty, które odbędą się 7 sierpnia 2021 w trzech lokalizacjach

godz. 15:00
KONSTANCIN-JEZIORNA
ALTANA PRZY KDK HUGONÓWKA [ul. Mostowa 15]
godz. 17:00
PIASECZNO
PLAC PIŁSUDSKIEGO
godz. 19:00
LESZNOWOLA
MYSIADŁO – NAD STAWEM

Wstęp wolny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię