Operetka na wynos

0

POWIAT Mieszkańców powiatu piaseczyńskiego czeka wielka gratka, 3 plenerowe koncerty operetkowe w brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków (Liza Wesołowska, Tomasz Maleszewski, Damian Domalewski) oraz tancerzy baletu Teatru Scena Kamienica z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni!

Nie zabraknie licznych anegdot związanych z lekką odmianą opery w wydaniu prowadzącego Macieja Michałkowskiego. Tak jak przed dwoma wiekami wędrowne trupy teatralne odwiedzały miasta i wsie, tak i my pragniemy umilić czas koncertami dostarczanymi bezpośrednio pod miejsce zamieszkania!

W programach koncertów pojawią się największe szlagiery z operetek „Księżniczka Czardasza”, „Zemsta Nietoperza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygaoski” i innych, a także czardaszy, walców i foxtrottów. Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz z ciekawostkami, rebusami, krzyżówką i wykreślanką. Organizatorzy gorąco zachęcają do przesyłania prac dzieci, aby można było  stworzyć wielką galerię zdjęć. Autorzy kolorowanek, które zbiorą najwięcej polubień na profilu Facebook Stowarzyszenia otrzymają wyjątkowe nagrody niespodzianki!

 Koncerty, które odbędą się 7 sierpnia 2021 w trzech lokalizacjach

godz. 15:00
KONSTANCIN-JEZIORNA
ALTANA PRZY KDK HUGONÓWKA [ul. Mostowa 15]
godz. 17:00
PIASECZNO
PLAC PIŁSUDSKIEGO
godz. 19:00
LESZNOWOLA
MYSIADŁO – NAD STAWEM

Wstęp wolny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię