Orzeł Baniocha wycofuje drużynę z czwartej ligi

0

GÓRA KALWARIA PIŁKA NOŻNA, IV LIGA Spełniły się niestety najczarniejsze sny sympatyków Orła Baniocha. W związku z kłopotami finansowymi klub, który po rundzie jesiennej zajmował piąte miejsce w forBET IV lidze mazowieckiej, zmuszony został do wycofania zespołu z rozgrywek

– Mając na uwadze dobro organizacji jaką jest Klub Sportowy Orzeł Baniocha, zarząd klubu podjął trudną, ale konieczną decyzję o wycofaniu Naszej Drużyny z udziału w forBET IV lidze mazowieckiej w rundzie wiosennej – czytamy w oficjalnym oświadczeniu zarządu klubu.

Działacze swoją decyzję motywują tym, że dalsze utrzymanie zespołu w tak wysokiej klasie rozgrywkowej jest, na dzień dzisiejszy, poza możliwościami klubu.
– Trudna sytuacja finansowa, jaka w ostatnim okresie dotyka wiele organizacji sportowych, na różnych szczeblach rozgrywek, utwierdza nas w przekonaniu, że jest to decyzja słuszna, dająca nam szansę na zrównoważony rozwój wszystkich płaszczyzn w jakich funkcjonuje klub – podkreśla zarząd Orła Baniocha.

– Dziękujemy, że mogliśmy dzielić w Wami niesamowite emocje w tym niezwykle intensywnym rozdziale historii klubu. O skutkach tej decyzji będziemy informować na bieżąco.
Po wycofaniu z rozgrywek pierwszy zespół Orła Baniocha wystartuje najprawdopodobniej w przyszłym sezonie w lidze okręgowej.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię