Orzeł zwycięża w Nadstal Cup

0

GÓRA KALWARIA 10 drużyn seniorskich rywalizowało o główne trofeum w trzeciej edycji turnieju piłkarskiego Nadstal Cup


Choć tego samego dnia w Piasecznie odbywał się również Memoriał im. Walentego Kazubka, na który Orzeł Baniocha wysłał część swoich zawodników, to nie przeszkodziło to drugiej grupie piłkarzy aktualnego lidera trzeciej grupy warszawskiej A klasy w sięgnięciu po pierwsze miejsce w hali w Górze Kalwarii. W finale pokonali oni 2:1 swojego rywala zza między – Koronę Górę Kalwarię. Kolejne miejsca w turnieju zajęły Petarda Dobiesz i Top Market, na miejscach od piątego do ósmego uplasowały się: KS Nadstal, KS II Nadstal, Toruń Shore i Futbol na tak, a miejsca dziewiąte i dziesiąte przypadły w udziale drużynom Anprelu Nowa Wieś i Barowi Ulubiona ETV.

– Turniej odbywał się w spokojnej atmosferze – mówi Bartosz Piętek, przedstawiciel organizatora zawodów. – Dobrą grą zaskoczył Top Market, natomiast największym rozczarowaniem była bardzo słaba gra Anprelu Nowej Wsi, grającej na co dzień w A klasie. Przyznaję, że spodziewaliśmy się przynajmniej pierwszej czwórki, ale niestety się nie udało. Dobry występ zanotowała za to druga drużyna Nadstalu składająca się z zawodników rezerwowych, która dorównała chłopakom z pierwszego składu.

Na zakończenie imprezy przyznano również indywidualne wyróżnienia dla zawodników. Najlepszy bramkarzem został Bartosz Putkiewicz (Top Market), a najlepszym strzelcem turnieju Arkadiusz Olejnik (Petarda Dobiesz).

– Jeśli będą chętni to gry, to zdecydowanie chcielibyśmy kontynuować Nadstal Cup w przyszłym roku – zapowiada Bartosz Piętek. – W tym roku mieliśmy lekkie problemy organizacyjne ze względu na przełożenie Memoriału Kazubka, ale szybko udało się pozyskać nowe drużyny. Wcześniej mieliśmy z kolei turniej tydzień po Kazubku, ale w lutym wiele drużyn gra już sparingi, więc pewnie będziemy chcieli zrobić zawody tydzień przed turniejem w Piasecznie.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię