TENIS STOŁOWY W ostatnim, dziewiątym turnieju kwalifikacyjnym z cyklu Grand Prix Piaseczna wzięło udział nieco mniej uczestników niż ostatnio. Impreza w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przebiegła jednak, jak zwykle, w miłej i sympatycznej atmosferze


Ze względu na rozgrywane równolegle w Toruniu Mistrzostwa Polski Amatorów w Piasecznie pojawiło się tym razem 80 zawodników.
– To docelowa impreza dla osób, które nie grają zawodowo – wyjaśnia Maciej Chojnicki z UKS Return Piaseczno, organizatora Grand Prix. – Dla nas 80 osób to wprawdzie najmniejszy wynik w tym roku, ale gdyby zawody odbywały się w roku ubiegłbym, to byłby on już… największy.


Wśród kobiet najlepsza była Alicja Walasek, wśród dzieci – Aleksander Gajdak, wśród juniorów – Paweł Bątruk, wśród mężczyzn – Rafał Suszycki, a w kategorii open triumfował Przemysław Sałaciński.

A już 3 czerwca w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji odbędzie się wielki finał imprezy, w którym weźmie udział 12 najlepszych tenisistów stołowych w klasyfikacji generalnej ze wszystkich dotychczasowych piaseczyńskich Grand Prix.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię