Oszukana na „spaniela”

1

PIASECZNO Okazuje się, że inwencja oszustów nie ma praktycznie żadnych granic. Kobieta dokonała zakupu psa przez internet. Niestety kontakt ze sprzedającym się urwał.

Kilka dni temu 29-letnia mieszkanka Piaseczna postanowiła kupić poprzez jeden z portali aukcyjnych psa rasy cocker spaniel, nie zdając sobie sprawy, że kupowanie zwierząt przez internet jest zabronione. Za czworonoga zapłaciła 400 zł, wysyłając pieniądze na wska- zany numer konta. Wkrótce potem konto osoby sprzedającej czworonoga zostało wykasowane, a kobieta została bez psa i pieniędzy. Policjanci przestrzegają, żeby uważać podczas zakupów przez internet zwłaszcza w okresie przedświątecznym, który jest znakomitym czasem dla różnego rodzaju naciągaczy i oszustów.

1 KOMENTARZ

  1. Jeśli transakcja przeprowadzona na AlleDrogo, to jest szansa na szczęśliwe zakończenie tej ponurej historii dla wspomnianej mieszkanki Piaseczna – podpowiadam: program ochrony kupujących. W innym wypadku 4 paczki poszły się …. Trzeba było słuchać policmajstrów, a nie takie głupoty w internetach uskuteczniać, Szanowna Pani Mieszkanko Piaseczna!
    P.S. Proszę mi wybaczyć być może zbyt dosadny język, ale taki częstokroć bywa najbardziej skuteczny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię