Oszustwo na BLIKa. Jeśli znacie tego mężczyznę zgłoście się

1

PIASECZNO Policjanci piaseczyńskiego Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją prowadzą dochodzenie w sprawie oszustwa w wyniku którego pokrzywdzona straciła 800 złotych. Bezpośredni związek z tym zdarzeniem może mieć mężczyzna prezentowany na zdjęciu. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące tej osoby, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym lub policjantem prowadzącym tę sprawę.

Policjanci piaseczyńskiego Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie, prowadzą dochodzenie w sprawie oszustwa. W wyniku tego zdarzenia pokrzywdzona straciła ze swojego konta 800 złotych.

Oszust w tym wypadku dokonał przełamania zabezpieczeń na koncie społecznościowym, a następnie podając się za prawowitego właściciela konta podszywał się za niego oraz wyłudzał kody BLIK.

Funkcjonariusze wykonujący czynności w tej sprawie zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu, która zarejestrowała wizerunek mężczyzny dokonującego wypłaty pieniędzy z jednego z bankomatów na terenie Wrocławia.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości – proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu: 47-72-45-256 bądź mailowo: [email protected] bądź oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię