Otwarcie biura poselskiego

8

PIASECZNO Wczoraj zostało oficjalnie otwarte biuro poselskie posła okręgu podwarszawskiego Andrzeja Rozenka.

Andrzej Rozenek w ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych startując z pierwszego miejsca na liście Lewicy do Sejmu w okręgu podwarszawskim otrzymał 38 495 głosów. W parlamencie został wiceprzewodniczącym Komisji Obrony Narodowej.

Biuro Posła RP Andrzeja Rozenka mieści się przy ul. Kościelnej 11. Będzie czynne w poniedziałki w godz. 12.00 – 19.00, od wtorku do piątku w godz. 10.00-17.00 oraz w soboty między godz. 11.00 a 15.00.

AB

8 KOMENTARZE

  1. Koło uśmiechniętego Rozenka widzę równie uśmiechniętego Putkiewicza. Czyżby Putkiewicz zmienił barwy partyjne? Bardzo proszę Szanowną Redakcję o jakąś informację, bo przecież byłaby to sensacja na lokalnym „rynku politycznym”.

  2. Układ partyjny, na razie, wydaje się dość trwały, w naszej Ojczyźnie, rządzący PIS i opozycja, czyli….TVN. Reszta jest większą lub mniejszą maskaradą.
    Jedyne zaskoczenie, to ten czerwony krawacik……

  3. Pan Rozenek kiedyś też był w Moskwie. Zatem interesuje się i Rosją i Piasecznem.
    Andrzej Rozenek: Pracowałem wówczas jako dziennikarz i zaproszono mnie na Klub Wałdajski. Było to w 2010 roku, a jako jeden z punktów zaplanowano spotkanie z Władimirem Putinem. Według planu mieliśmy spotkać się w Moskwie, ale później się okazało, że zostaniemy przewiezieni samolotem do Soczi i tam nastąpi spotkanie w oficjalnej willi nad morzem. Wyglądało to trochę jak sanatorium.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię