Otwarcie boiska w Mirkowie, z tej okazji piknik

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Na ten dzień czeka cała społeczność osiedla Mirków w Konstancinie-Jeziornie. Już w najbliższy poniedziałek (4 grudnia) odbędzie się oficjalne otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy ul. Anny Walentynowicz. Z tej okazji najmłodszych mieszkańców odwiedzi św. Mikołaj. Będą też gry, zabawy i słodkości. Start o godz. 15.00.

Boisko wielofunkcyjne na osiedlu Mirków to nowoczesny obiekt ze sztuczną nawierzchnią, na którym będzie można grać w piłkę nożną czy koszykówkę. Jego budowa już się zakończyła i w najbliższy poniedziałek (4 grudnia) boisko zostanie oficjalnie oddane do użytku.

Z tej okazji, w ramach inicjatywy lokalnej, odbędzie się piknik „Sportowy Mirków”. Początek o godz. 15.00. Organizatorzy – grupa inicjatywna pod przewodnictwem Alfredy Konopki i Elżbiety Siemieniuk oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie – zapewniają sporo atrakcji. Będą gry i zabawy sportowe oraz słodki poczęstunek. Ponadto najmłodszych mieszkańców odwiedzi św. Mikołaj. Zadanie zostało wsparte finansowo z Budżetu Gminy Konstancin-Jeziorna.

 

Źródło: konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię