Otwarcie nowego centrum medycznego w Piasecznie

1
art. promocyjny

PIASECZNO 29.05.2024 r. odbyło się oficjalne otwarcie CENTRUM MEDYCZNEGO LIFEMEDICA przy ul. Pod Bateriami 25 w Piasecznie. To ważne dla lokalnej społeczności wydarzenie swoją obecnością zaszczycili: Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Pan Daniel Putkiewicz, I Zastępca Burmistrza Pani Hanna Kułakowska- Michalak oraz Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Pani Sylwia Wolny.

Tutaj pacjenci mają dostęp do profesjonalnej opieki udzielanej przez doświadczoną kadrę medyczną. W Centrum Medycznym LifeMedica personel dokłada wszelkich starań, aby usługi były wykonywane w przyjaznej atmosferze i na jak najwyższym poziomie. Pacjenci mogą liczyć na pełne zaangażowanie i profesjonalizm zespołu.

Nowoczesna placówka oferuje świadczenia z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Ponadto w ramach usług komercyjnych świadczy konsultacje specjalistów m.in: kardiologa, neurologa, stomatologa, laryngologa, chirurga, onkologa, proktologa, reumatologa, psychologa i logopedy.

W Centrum Medycznym LifeMedica od poniedziałku do soboty można wykonać badania laboratoryjne, szybkie testy diagnostyczne itp. Placówka wyposażona jest w nowoczesny aparat do wykonywania badań USG i echo serca, aparat EKG i Holtery. W najbliższym czasie uruchomiona zostanie również pracownia RTG oraz pantomograf.

Aby zostać pacjentem POZ Centrum Medycznego LifeMedica, należy złożyć deklarację w rejestracji przychodni lub przez Internetowe Konto Pacjenta. Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 20.00 oraz w soboty w godzinach 8:00-14:00. Wizyty można rezerwować osobiście lub telefonicznie pod numerami: 22 150 36 36 lub 22 150 36 30. Po podpisaniu deklaracji, pacjenci mają prawo do korzystania ze wszystkich świadczeń udzielanych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: wizyty lekarskie, pielęgniarskie, badania laboratoryjne, szczepienia, bilanse dzieci i inne.

Centrum Medyczne LifeMedica znajduje się na 1 piętrze. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dostęp do budynku jest z poziomu chodnika, wewnątrz znajduje się winda. Przed budynkiem jest bezpłatny parking dla pacjentów.

Centrum Medyczne LifeMedica to nie tylko przytulne i nowoczesne wnętrza, ale przede wszystkim wykwalifikowany personel, który z pasją i poświęceniem zadba o zdrowie mieszkańców Piaseczna i okolic.

CENTRUM MEDYCZNE LIFEMEDICA

UL. POD BATERIAMI 25

05-500 PIASECZNO

TEL. 22 150 36 36, 22 150 36 30

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię