Otwarcie nowego placu zabaw!

0

LESZNOWOLA Wczoraj odbyło się uroczyste otwarcie nowego placu zabaw, znajdującego się przy ulicy Złotych Łanów w Łoziskach


Plac zabaw zlokalizowany jest na wydzierżawionej przez gminę działce przy ulicy Złotych Łanów, ok. 300 m od skrzyżowania z ulicą Leśną. Teren został najpierw wyrównany, ogrodzony i obsiany trawą. Plac wyposażono w zabawki dla dzieci (m.in. karuzelę, piaskownicę, huśtawki) oraz urządzenia do ćwiczeń siłowych dla dorosłych.

To dopiero pierwszy krok, bo dzierżawiony przez gminę w Łoziskach plac jest większy – zapowiedział wójt Lesznowoli Maria Jolanta Batycka-Wąsik. – To, jak zostanie zagospodarowany, jest na razie tajemnicą. Cieszę się, że dzieci zyskały miejsce do zabawy. Życzę najmłodszym dużo uśmiechu i radości. Mam nadzieję, że chętnie będziecie tu przychodzić, a na rodziców będzie czekać zewnętrzna siłownia, na której będzie można poprawić tężyznę fizyczną.

Rok temu mieszkańcy zdecydowali, żeby pieniądze z funduszu sołeckiego przekazać na plac zabaw – powiedział radny Sławomir Świtek. – Dziś go otwieramy. Dziękuję wszystkim za mądrą decyzję, a dzieciom życzę samych wspaniałych chwil. Bawcie się dobrze!

TW/AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię