Otwarcie przejazdu kolejowego przesunięte po raz trzeci!

4

PIASECZNO PKP po raz trzeci przeciąga termin otwarcia przejazdu kolejowego w ciągu ulic Jana Pawła II i Orężnej. Miał być zamknięty do 3 października, ale dziś okazuje się, że mamy znów czekać – tym razem do 12 października.

– Osoba do której dzwonisz ma wyłączony telefon, bądź jest niedostępna – usłyszeliśmy dziś kilkakrotnie dzwoniąc do rzecznika prasowego PKP PLK. Od rana na żadnej stronie internetowej nie udało nam się znaleźć informacji o nowym terminie otwarcia przejazdu.
Jako pierwszy informację podał radny Lesznowoli Marcin Kania.
Przypomnijmy. Przejazd kolejowy zamknięto w połowie sierpnia, prace planowano zakończyć 16 września. Jednak trakcja PRKiI SA tłumacząc się niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi odwlekła termin otwarcia do 26 września, a później jeszcze do 3 października. Dziś przesuwa na 12 października. Czy tym razem dotrzyma terminu?

AB

4 KOMENTARZE

  1. Niestety ze wszystkimi inwestycjami w Piasecznie tak jest, vide centrum edukacyjno-szkoleniowe, park, skwer Kisiela, przejazdy, drogi. Pokazuje to tylko niemoc tej władzy. Bez jej zmiany nic się nie zmieni.

  2. Czy inwestor płaci za wyłączenie drogi z ruchu ? Kto personalnie odpowiada za opóźnienia tak duże ? _ to pytania do Pana radnego !v

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię