Otwarcie punktu ZTM

7

PIASECZNO Na dworcu PKP w Piasecznie 3 września został uruchomiony punkt obsługi pasażera ZTM w którym  można załatwić wszystkie sprawy związane z zakupem, reklamacją oraz kodowaniem biletów komunikacji miejskiej.

Punkt mieści się w głównej hali dworca i czynny będzie w dni powszednie. Pierwszego dnia punkt będzie czynny co najmniej do g. 18.00
W tym miejscu będzie można zakodować zniżkowy bilet okresowy na Piaseczyńskiej Karcie Mieszkańca w ramach uruchomionego od 1 września programu Warszawa+ finansowanego przez Gminę Piaseczno. Dzięki temu mieszkańcy mogą korzystać z tańszych biletów.


Godziny pracy punktu:
Poniedziałek 7.00 – 15.00
Wtorek 10.30 – 18.30
Środa 7.00 – 15.00
Czwartek 10.30 – 18.30
Piątek 7.00 – 15.00

7 KOMENTARZE

  1. Będzie ktoś refundował konieczny zakup większej ilości biletów spowodowany nieudolnością władz, a tym samym wydłużonym czasem dojazdu do Warszawy? To chyba nie wina ludzi korzystających z komunikacji miejskiej, że cudowne miasto stoi…

  2. Ile kosztuje utrzymanie takiego punktu? Czy nie lepiej byłoby dołożyć do I strefy, aby można było doładować kartę samodzielnie w każdym biletomacie?

  3. Warszawa do Konstancina jedzie nad wisłę, na tężnię, na rehabilitację. To i jest I strefa. Do zapyziałej dziury, jaką powoli staje się Pno..nie ma po co.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię