Otwarcie skweru w Józefosławiu. Ruszył Józefest

1

PIASECZNO Przy ulicy Julianowskiej 67A otwarto skwer należący do Klubu Kultury w Józefosławiu. Z koncertem inauguracyjnym wystąpił zespół Dobry wieczór Trio. Teren ma być wykorzystywany do organizacji licznych wydarzeń kulturalnych

Na skwerze, oprócz sceny, przygotowano również specjalne ławki i hamaki dla publiczności.
Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z tego, że udało się zorganizować nową przestrzeń publiczną otwartą dla mieszkańców – powiedział, otwierając skwer, burmistrz Piaseczna Daniel Putkiewicz. – Mam nadzieję, że przez kolejne dni będzie tak licznie odwiedzany przez mieszkańców jak dziś.

Wiceburmistrz Robert Widz i radna Katarzyna Krzyszkowska-Sut podkreślili z kolei, że jest to dla nich szczególny dzień.
Siedem lat temu, kiedy zaczynaliśmy przygodę z samorządem, nawet nie marzyło nam się, że możemy doczekać takiego momentu, w którym tak szybko będziemy mieć Klub Kultury i takie przestrzenie publiczne – powiedział wiceburmistrz. – Chcielibyśmy podziękować przede wszystkim radzie miejskiej, która zgodnie głosowała za budżetem i umożliwiła nam realizację tego projektu.

Otwarcie skweru było jednocześnie inauguracją drugiej edycji Józefest – imprezy adresowanej zarówno do dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych, która potrwa w tym miejscu do 26 września. Po szlagierach miłosnych i spotkaniu z brzuchomówcą 17 września o 20 – Jutuber (Koncert muzyki alternatywnej), 18 września o 20 – Zrefowani (Szanty), 19 września o 18 – ADSU (Joga rock), 24 września o 20 – CZZK. Czarny Ziutek z Killerami (utwory Kultu i KNŻ), 25 września o 20 – JJL Trio (Koncert jazzowy) i 26 września o 11.30 – Teatr Baniek Mydlanych (Przedstawienie dla dzieci). Wstęp na wszystkie imprezy w ramach Józefest 2021 jest wolny.

1 KOMENTARZ

  1. Dziekujemy. Prosimy pięknie o siłownię zewnętrzna w tych okolicach (idealnie przy wybiegu dla psów jest tam miejsce na skwerze przy chdoniku, rondo Wilanowska/Cyraneczki) co ucieszy rzesze dbających o zdrowie mieszkańców. Wieczorami pełno nas tam na spacerach, biegach, rowerach, rolkach, itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię