Otwarto Box Kebab!

4

PIASECZNO/LESZNOWOLA Od ostatniego weekendu przy stacji benzynowej Orlen, na rogu ulic Mleczarskiej i Nowej, swoją działalność zainaugurował nowy punkt gastronomiczny – Box Kebab

Piaseczyński Box Kebab (otwarty codziennie od godziny 10 do północy) jest już czwartym kolejnym lokalem tej sieci – pozostałe trzy można odwiedzić w Warszawie (ul. Świętokrzyska, ul. Żurawia i ul. Solidarności). W firmie, której głównym motto jest „Dbamy o smak i jakość” można dobrać swoje ulubione składniki i sosy, takie jakie się lubi.
W menu dostępne są, między innymi, Kebab roll (różnych rozmiarów) – zarówno z mięsem (kurczak, wołowina), jak i wersji wegańskiej, Kebab krążki cebulowe, sałatki, frytki oraz dodatki – różnego rodzaju sery i aż siedem sosów do wyboru (np. tatarski, tahini czy curry).
Posiłki można zamawiać zarówno na wynos, jak i do zjedzenia w lokalu (na dwóch poziomach). Klientów szczególnie mocno przyciągnęła w ostatni weekend atrakcyjna promocja (-30 proc.), która sprawiła, że do kasy ustawiały się spore kolejki, a na otrzymanie zamówienia trzeba było zwykle trochę poczekać. Rabat ma być dostępny do 1 kwietnia.
Czy próbowaliście już nowego kebabu w Piasecznie? Jak wam smakuje?


Tyl.

4 KOMENTARZE

  1. Ogólne skrzywienie mózgu, objawiające się skrzywieniem kręgosłupa (u niektórych trwałym garbem), przekrwionymi oczami oraz nieustanną drgawką kciuków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię