Otwarto nowy salon rowerowy. Miłośnicy dwóch kółek będą mieli w czym wybierać

0

PIASECZNO Od poniedziałku 18 stycznia w POINT.44 przy ulicy Puławskiej 44 D w Piasecznie działa salon i serwis rowerowy AirBike. Będzie można kupić tu rowery i akcesoria takich marek jak Trek, Specialized czy Pinarello


AirBike to sieć profesjonalnych salonów i serwisów rowerowych. Nowo otwarty sklep w Piasecznie ma powierzchnię aż 800 m kw. i znajduje się na dwóch poziomach. Na parterze, na około 150 m kw. ulokowano serwis rowerowy na 8 stanowisk oraz myjnię dla rowerów.
– Na piętrze znajduje się natomiast salon rowerowy oraz dwa studia BG Fit, w których dopasowujemy maszyny do właścicieli tak, by pozwalały im na uzyskanie lepszych osiągów podczas jazdy – mówi Mikołaj Pytel z AirBike. – Obok znajduje się również nasze biuro i profesjonalne studio nagraniowe, w którym realizujemy filmy na nasze kanały w mediach społecznościowych – dodaje.
Co ciekawe, w salonie nie tylko można kupić nowy czy używany rower, ale także zostawić w rozliczeniu stary. Na miejscu działa też wypożyczalnia rowerów, trenażerów i walizek na rowery. AirBike przy Puławskiej jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 11-20, zaś w soboty od 10 do 18 (w handlowe niedziele od 10 do 16).
Z salonu rowerowego można przejść bezpośrednio do zajmującego 3000 m kw. salonu motocyklowego Liberty Motors.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię