Otworzą na miasto Zakątek Kultury. Powstanie przejście w kierunku parku

2

PIASECZNO Niedawno w Zakątku Kultury pojawiły się nowe, kolorowe ławki. A już wkrótce nowy miejski skwer ma zostać połączony przejściem z chodnikiem wzdłuż ulicy Sierakowskiego


Podczas ostatniej sesji rady miejskiej na wykonanie przejścia od Zakątka Kultury w kierunku miejskiego parku radni przeznaczyli 100 tys. zł.
– Do tej pory ludzie wychodzili z Zakątka Kultury w kierunku ulicy Sierakowskiego poprzez wewnętrzny parking urzędu – mówi wiceburmistrz Daniel Putkiewicz. – Zdemontujemy tam ogrodzenie, przeniesiemy wiatę śmietnikową i zrobimy wygodne przejście. Nasi mieszkańcy nie będą musieli dłużej przeciskać się przez szlaban.
Oprócz nowego chodnika, wzdłuż przejścia pojawi się zieleń i elementy małej architektury. Inwestycja ma zostać zrealizowana w ciągu kilku najbliższych tygodni.

TW

2 KOMENTARZE

  1. „Zdemontujemy tam ogrodzenie, przeniesiemy wiatę śmietnikową i zrobimy wygodne przejście. Nasi mieszkańcy nie będą musieli dłużej przeciskać się przez szlaban.” – nie no, brawo!

    Toż to pomysł mający wpływ na całe moje życie…

    Tak serio, to nie lepiej zająć się poważnymi sprawami?

    • Cześć.Nareszcie ktoś „normalny”. Medialnie kramią Nas odchodami.Jeżeli toczytasz i nie rozumiesz albo myślisz inaczej jesteś…głąbem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię