Otworzyli skrzyżowania. Uwaga! Zmiana organizacji ruchu

4

PIASECZNO Zgodnie z zapowiedzią właśnie przed chwilą oddano do użytkowania skrzyżowanie ul. Jana Pawła II z ul. Jarząbka (wlot w ul. Dworcową pozostał zamknięty) oraz ul. Jana Pawła II z ul. Powstańców Warszawy. Zmieniono też organizację ruchu

Właśnie (godz. 16.49) poduszczono ruch na obu skrzyżowaniach. Przywrócono także stałą organizację ruchu na skrzyżowaniu ulic Żytnia / Jana Pawła II. Uwaga! Powróciło pierwszeństwo przejazdu ul. Jana Pawła II.
Jest bardzo niebezpiecznie, bo niektórzy jeżdżą na pamięć – alarmuję kierowcy. – Do wieczora na pewno dojdzie tu do wypadku! 
Przywrócona została również stała organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Jarząbka z ul. Żytnią. Jadąc ul. Jarząbka mamy pierwszeństwo przejazdu.

CZYTAJ TAKŻE:  Brak szczepionek przeciw grypie w gminie Piaseczno

AB

WPI TAXI Piaseczno

4 KOMENTARZE

  1. Super, ciekawe dlaczego sygnalizacja nie działa jak należy. Światło zielone jest tylko od strony Jana Pawła a chcąc skręcić z Powstańców Warszawy cały czas jest czerwone.

  2. Jednak jest problem z sygnalizacją. Po godz. 22 zielone światło jest tylko na Jana Pawła II (od tego momentu Powstańców Warszawy ma czerwone światło do zapewne restartu nocnego sygnalizacji).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię