Padł rekord na WOŚP w Piasecznie!

0

PIASECZNO Mieszkańcy gminy Piaseczno są coraz bardziej hojni dla akcji Jerzego Owsiaka. W trakcie 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano kwotę, która zaskoczyła chyba wszystkich organizatorów

W tym roku orkiestrę można było wspomóc lokalnie na wiele różnych sposobów. Zarówno 11, jak i 12 stycznia (w dniu wielkiego finału) zorganizowano liczne wydarzenia kulturalne, sportowe i licytacje, a do zbiórki włączyli się również, między innymi, miejscowi strażacy, policjanci i drezyniarze związani z kolejką wąskotorową.

Burmistrz Daniel Putkiewicz i jego zastępczyni Hanna Kułakowska-Michalak

Końcowy wynik (choć oficjalny znany będzie dopiero po zawiezieniu pieniędzy do banku) robi ogromne wrażenie – zebrano łącznie aż 267 814,80 złotych, do czego przyczynił się niezrównany sztab wolontariuszy – pracujący jak zwykle ciężko i z wielkim zaangażowaniem. Co więcej, uzyskana w tym roku kwota jest o około 66 tysięcy złotych wyższa niż dotychczasowy rekord!
Dzięki pracy piaseczyńskiego Sztabu WOŚP, zaangażowaniu wolontariuszy i hojności naszych wspaniałych mieszkańców po raz kolejny w Piasecznie mamy rekord – mówi Hanna Kułakowska-Michalak, wiceburmistrz Piaseczna. – Jesteśmy dumni z naszych mieszkańców, którzy kolejny już raz pokazali jak wielkie mają serca. Dziękujemy sztabowi i wolontariuszom za przeprowadzenie zbiórki na terenie naszej gminy. Dziękujemy mieszkańcom za liczny udział we wszystkich wydarzeniach towarzyszących Wielkiej Orkiestrze i za każdy grosz wrzucony do puszki.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię