Pakiet medyczny za złotówkę? Policja przestrzega przed oszustwem

0

PIASECZNO Pakiet medyczny za 1 złotych! Brzmi obiecująco, lecz to nic innego jak kolejna metoda związana z oszustwami na tzw. prezentacjach – przestrzega Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie. – Po takim spotkaniu możesz stracić nawet kilka tysięcy złotych. Ostrzegamy, przed pseudomedycznymi konsultacjami, które zaplanowano także na terenie naszego powiatu.

Sale konferencyjne, restauracje czy kluby seniora w Piasecznie oraz na terenie powiatu piaseczyńskiego mogą stać się miejscami, do których na „bezpłatne” badania lekarskie mogą być zaproszeni nasi seniorzy.
Organizatorzy wykorzystując sztukę manipulacji wmawiają uczestnikom spotkań wyjątkowe korzyści jakie zawiera ich pakiet usług medycznych. Często jest on bezpłatny, innym razem kosztuje jedynie złotówkę. Niestety to pakiet bez pokrycia. Co więcej za uczestnictwo w spotkaniu zwanym szkoleniem obarczone będzie kilkutysięcznym rachunkiem, o którym podczas spotkania nie usłyszymy.
– „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji” to hasło kampanii, podczas której przestrzegamy seniorów, aby nie chodzili, na takie pokazy, czy pseudo badania – informują policjanci. – Celem oszustów będzie zawsze manipulacja wpędzająca uczestników w problemy ekonomiczno- zdrowotne.
Policjanci apelują : „Przekaż tę informację dalej”

CZYTAJ TAKŻE:  Uciekał przez pół powiatu. Trwa policyjna obława

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię