Panele, parkiet czy jeszcze coś innego? Tutaj znajdziesz wszystko

0

Wybór podłogi to jedno z najpoważniejszych wyzwań, przed jakimi stajemy, urządzając lub remontując mieszkanie. Od tego, co na niej położymy, w dużej mierze zależy estetyka całej aranżacji oraz wygoda użytkowników. To jednak nie wszystko. O ile bowiem nieodpowiednie dodatki, a nawet meble, możemy wymienić niemal od razu, tak w przypadku podłogi sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Nie mając fachowej wiedzy, pozwalającej na dokonanie najlepszego wyboru, najlepiej będzie skonsultować się ze specjalistami w tej dziedzinie. Nie musisz daleko szukać — w Warszawie znajdziesz ich w salonach stacjonarnych Komfort!

Panele podłogowe — nie tylko do pokoju

Panele podłogowe to niezwykle różnorodna grupa produktów. Aby się o tym przekonać, wystarczy odwiedzić dowolny salon z podłogami w Warszawie, będący częścią sieci Komfort. Znajdziesz nie tylko klasyczne imitacje drewnianych desek. Nowoczesne panele mogą naśladować m.in. płytki ceramiczne, parkiety i kamień; w dodatku dostępne są w niezliczonych wersjach kolorystycznych.

Oprócz tradycyjnych modeli laminowanych w naszej ofercie znajdują się również m.in. panele drewniane oraz prawdziwy hit ostatnich lat – panele winylowe. Te ostatnie zachwycają przede wszystkim łatwością montażu oraz wodoodpornością, dzięki której mogą być montowane nawet w łazienkach.

Parkiety i deski

Odwiedzając nasz sklep z podłogami w Warszawie, przekonasz się, że podłoga z naturalnego drewna to nie tylko klasyczny parkiet, kojarzony przede wszystkim z wnętrzami w stylu retro i skandynawskim. Wśród naszych propozycji znajdziesz wiele produktów łączących w sobie ponadczasowe piękno drewna z nowoczesną formą i kolorystyką.

W skład oferty Komfort wchodzą również drewniane podłogi, które dzięki nowym technologiom produkcji są jeszcze bardziej wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki. Dzięki temu możesz cieszyć się ich eleganckim wyglądem dosłownie w każdy wnętrzu.

Płytki podłogowe

Oczywiście nie mogło u nas zabraknąć także ceramicznych i gresowych płytek. Wśród nich znajdują się nie tylko tradycyjne kafle. Oferujemy również płytki drewnopodobne, które już od kilku sezonów nie wychodzą z mody. Inne z kolei doskonale naśladują naturalny kamień.

Płytki w naszych sklepach dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Oznacza to, że jeśli poszukujesz trwałej i praktycznej, a przy tym pięknej podłogi, Warszawa jest miejscem, gdzie na pewno je znajdziesz. Wystarczy, że odwiedzisz jeden ze stołecznych sklepów Komfort.

Sklep Komfort przy ulicy Puławskiej 427 jest częścią kompleksu handlowego Centrum Ursynów. Zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania Puławskiej z Południową Obwodnicą Warszawy. Oznacza to, że bez trudu można trafić tutaj zarówno z południowych części miasta, jak i dzielnic położonych bliżej centrum oraz pobliskich miejscowości. Osoby poruszające się komunikacją miejską mają do dyspozycji kilka przystanków, przy których zatrzymują się liczne linie autobusowe, w tym 185, 209 oraz 715.

Puławska 427, 02-801 Warszawa

885 985 164

Bogaty wybór podłóg znajdziesz także w salonie Komfort przy Placu Szwedzkim 3 w podwarszawskich Jankach. Sklep znajduje się na terenie centrum handlowego HOMEPARK Janki. Łatwy dojazd z południowej części stolicy umożliwiają takie arterie jak Aleja Krakowska czy biegnąca w pobliżu kompleksu trasa Salomea-Wolica. Kierują się tutaj także autobusy linii 62, 63, 703, 706, 711, L-1 oraz N88 (przystanek: Janki Pl. Szwedzki).

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

691 761 493

Sklep Komfort przy ulicy Mineralnej mieści się na terenie galerii handlowej Centrum Krakowska, około 1 km od lotniska im. Chopina. W pobliżu przecina się kilka ważnych tras, takich jak Południowa Obwodnica Warszawy czy Aleja Krakowska. Tuż obok znajduje się również duży węzeł przesiadkowy, P+R Aleja Krakowska. Dzięki temu można łatwo dojechać do nas zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (m.in. tramwajami linii 7, 9 oraz 15). Lokalizacja ta jest dogodna zarówno dla naszych klientów z sąsiednich dzielnic miasta, jak i pobliskich miejscowości, w tym Raszyna i Janek.

Mineralna 3, 01-001 Warszawa

885 987 583

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię