Pani Sylwia lżejsza o 32 kg! Metamorfoza w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie

0

Pewna siebie, uśmiechnięta i totalnie odmieniona. Taką właśnie poznajemy Panią Sylwię. Jeszcze rok temu Jej sylwetka wyglądała zupełnie inaczej.

 

Zapraszamy na wywiad z naszą bohaterką – Panią Sylwią:

Co Panią skłoniło, aby rozpocząć kurację w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie?
Urodziłam dwójkę wspaniałych dzieci, niestety druga ciąża to był efekt kilkunastu dodatkowych kilogramów, z którymi ciężko było mi się uporać samej. Źle czułam się z nadwagą, była dla mnie problemem w codziennym życiu, ale też bardzo brakowało mi pewności siebie, ciągle czułam się zmęczona i śpiąca. Śledząc metamorfozy na Facebook’u Projekt Zdrowie uzmysłowiłam sobie, że ja też mogę coś zmienić i stać się piękną, zdrową, pewną siebie i pełną energii kobietą dla samej siebie i mojej rodziny.

Jak Pani wspomina pierwsze tygodnie trwania diety?
Na pewno nie mogę powiedzieć, że było łatwo, zwłaszcza z dwójką małych dzieci. Początki były pełne wyrzeczeń, pełne chwil zwątpienia, ale efekty które pojawiały się praktycznie od pierwszych dni kuracji dawały mi ogromną ilość motywacji.

CZYTAJ TAKŻE:  Pędził prawie 120 km/h, stracił prawo jazdy

Co cieszyło Panią najbardziej podczas trwania kuracji?
Jak każdą kobietę – ubrania! Poprzez szybkie efekty kuracji i gubienie zbędnych kilogramów z każdym tygodniem w końcu mogłam kupować i nosić rzeczy, które mi się podobały. Nie byłam już ograniczona do kupowania jednego fasonu ubrań.

Co zyskała Pani dzięki wizycie w Projekt Zdrowie?
Na pewno więcej energii, dzięki temu poświęcam się swojej rodzinie i dzieciom w 100%. Zmiana nawyków żywieniowych wniosła dużo więcej radości i siły do mojego życia. Nie czuję zmęczenia, które dokuczało mi praktycznie cały czas zanim zaczęłam kurację. Poprzez utracone kilogramy czuję się pewna siebie, co z kolei wpłynęło również na moje życie towarzyskie. Nie wstydzę się wyjść z domu, wręcz robię to częściej.

CZYTAJ TAKŻE:  Parkuj i Jedź, nowy parking już otwarty

Pani Sylwia to niesamowita kobieta – konsekwencja i upór doprowadziły ją do wymarzonego efektu z ciągłym uśmiechem na twarzy! 

Pierwsza konsultacja dietetyczna teraz bezpłatnie!

 Zrób mały krok do dużej zmiany i rozpocznij swoją drogę do zrzucenia zbędnych kilogramów! Zadzwoń pod numer 787 000 226 i umów termin bezpłatnej konsultacji dietetycznej, gdzie doświadczony dietetyk Pani Beata Prusińska pomoże Ci zrobić pierwszy krok do zmiany.

Darmowa konsultacja obejmuje analizę składu ciała oraz badanie poziomu tkanki tłuszczowej. W trakcie spotkania dietetyk poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie Ci, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Możesz umówić się także wysyłając wiadomość przez Facebooka:

 lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://piaseczno.projektzdrowie.info/

 

PROJEKT ZDROWIE PIASECZNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]
ul. Warszawska 23
05-500 Piaseczno
Tel.: 787 000 226

https://piaseczno.projektzdrowie.info/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię