Park Trampolin Jump World zaprasza dzieci na półkolonie!

0

W wakacje Park Trampolin Jump World znajdujący się przy Al. Krakowskiej 61 w Warszawie organizuje pięć 5-dniowych turnusów przeznaczonych dla dzieci. Wśród licznych atrakcji będą nie tylko trampoliny, ale także wiele innych aktywności jak filmy, karaoke czy różnego rodzaju warsztaty

Wyjątkowe i niepowtarzalne wakacje są możliwe tylko z najlepszym Parkiem Trampolin Jump World. Jest to świat pełny zabawy i zaskakujących niespodzianek, dzięki którym każde dziecko będzie milo wspominać beztroski czas letniego wypoczynku. Ale półkolonie w Jump World to nie tylko niesamowity fun, ale także 100-procentowe bezpieczeństwo, bowiem obsługa parku dba zarówno o to, aby korzystanie z trampolin odbywało się zgodnie z przepisami, ale także przestrzega wszelkich zaleceń epidemicznych.

Jump World proponuje pięć turnusów dla dzieci. Pierwszy z nich zacznie się już 28 czerwca, zaś ostatni – 9 sierpnia. Dzieci będą przyjmowane w parku już od godz. 7.45, a odbierać można je do godz. 17. W tym czasie oprócz licznych zajęć i rozrywek, takich jak wspinaczka, warsztaty cukiernicze, taneczne czy charakteryzatorskie (organizatorzy informują, że ostateczny wybór atrakcji zależy od pogody i ich dostępności), będą miały także zapewnione drugie śniadanie oraz obiad. Zapisy na zajęcia przyjmowane są pod telefonem 695 855 425.  Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię