Parkowanie przy przystanku autobusowym? To nie najlepszy pomysł

5

PIASECZNO Od lat taksówkarze zmagali się z problemem aut parkujących na postoju taksówek przy ul. Jana Pawła II. Przeniesienie postoju i powstanie przystanku autobusowego nie zniechęciało kierowców do parkowania w niedozwolonym miejscu

Wcześniej parkujące auta utrudniały pracę taksówkarzom i stwarzały niebezpieczeństwo, gdyż użytkownicy samochodów nie zadawali sobie trudu by skorzystać z przejścia dla pieszych, ale przebiegali przez ul. Jana Pawła II. Zdarzało się, że straż miejska wlepiała mandaty lub nawet zakładała blokady na koła. To jednak nie pomagało na długo, parkujące auta powracały na postój taksówek ignorując znaki drogowe.
Ostatnio postój taksówek został przeniesiony, a w jego miejscu pojawił się przystanek autobusowy. Zatrzymują się na nim autobusy linii 710, 724, L2, L5 oraz L19, L24, L25, L32. To jednak nie zniechęciło kierowców do parkowania w niedozwolonym miejscu naprzeciwko banku. Auta wciąż są pozostawiane, tym razem utrudniając autobusom dojazd do przystanku. Straż miejska wydaje się być bardziej zdeterminowana w egzekwowaniu przepisów. Posypały się już pierwsze mandaty.

AB

 

reklama

WPI TAXI Piaseczno

5 KOMENTARZE

    • To prawda nieroby w tej sm zupełnie nie widać ich na mieście i jakieś takie bez czapek…? Widać luz tam w umundurowaniu,zachowaniu,patologia.Czas chyba na nowego komendanta!!!

  1. K-wa ! Królewskie Lipy noc —tam ICH NIE WIDAĆ !? (boją sie chyba !?) // samochody porysowane kolpaki śćiągają ! ———-WINNYCH BRAK !!!!!!!! ————- odwazni w dzień dla zwykłych ludzi ! ( mi osobiście nawet tablice rejestracyjne zdęli i w trawie znalazłem !) (na policję zgłosiłem ) // I CO !? ——// po co nam taka straż miejska !?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię