Patriotyczne zawody jeździeckie

0

TARCZYN Z okazji wczorajszego Święta Flagi i dzisiejszej rocznicy uchwalenie Konstytucji 3 Maja, Towarzystwo Przyjaciół Tarczyna, Burmistrz Tarczyna oraz Gminny Ośrodek Kultury już po raz 6. zorganizowali zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody

Rankiem aura nie rozpieszczała – chłodny wiatr i drobny deszczyk towarzyszyły uroczystości otwarcia zawodów. Zaproszonych gości powitał Kazimierz Porębski, prezes Towarzystwa Przyjaciół Tarczyna oraz radny powiatowy. Szczególnym gościem uroczystości był poseł RP Paweł Pudłowski.
Za inicjatywę zorganizowania imprezy podziękowała Zastępca Burmistrza Tarczyna Grażyna Wiśniewska-Sas. – Życzę przepięknych i wspaniałym wrażeń – zwróciła się do zebranych i podziękowała za obecność posłowi.
– Życzę zawodnikom jak najlepszych wyników, trzymamy za wszystkich kciuki – dodała Patrycja Kaczorowska,Prezes Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego. – Dla wszystkich organizatorzy przygotowali nagrody.
– Dzisiaj nie ma podziałów politycznych, dzisiaj wszyscy jesteśmy biało-czerwoni – powiedział przewodniczący klubu poselskiego Nowoczesnej, Paweł Pudłowski i pogratulował sukcesu organizacyjnego imprezy dodając, że sam w młodości jeździł konno.
Po przemówieniach rozpoczęły się emocje sportowe i zebrana publiczność mogła podziwiać kunszt jeździecki oraz sprawność zawodników i ich wspaniałych wierzchowców.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię