Pechowy parking przy Biedronce

0

LESZNOWOLA/PIASECZNO Kilka dni temu pisaliśmy o zagiętym słupku, na który nadziewały się samochody wjeżdżające na parking przed sklepem Biedronka przy ul. Nowej 9 w Starej Iwicznej. Teraz ten sam parking został zalany przez wodę, która zamarzła przed wejściem do marketu


Znajdujący się na parkingu zagięty słupek został już usunięty, a miejsce z którego wystawał owinięto specjalną taśmą. Niestety, wygląda na to, że nad miejscem tym wisi jakieś fatum. Dziś rano jeden z czytelników poinformował nas, że parking zalewany jest przez wodę sączącą się od strony ul. Nowej. Kiedy dotarliśmy na miejsce, woda spływała po kostce brukowej w dół i rozlewała się przed wejściem do marketu, po czym zamarzała. Nie udało się nam ustalić skąd pochodziła.
Woda wypływa gdzieś spod chodnika – uważa pan Marcin, nasz czytelnik. – Trzeba uważać, aby się nie poślizgnąć, bo niektóre miejsca na parkingu pokrywa cienka warstwa lodu. Zgłosiłem już awarię poprzez aplikację Mobile Alert. Wierzę, że ktoś szybko się tym zajmie, „wyłączy” wodę i usunie znajdujący się na parkingu lód.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię