Pechowy upadek z roweru! Pedał wbił się w łydkę

10

GÓRA KALWARIA Do wypadku z udziałem rowerzysty doszło w Czachówku. Na miejscu jest straż pożarna i karetka pogotowia.

Mężczyzna jadący rowerem wypadł z jezdni i przewrócił się tak pechowo, że pedał wbił mu się w łydkę. Na miejsce wypadku szybko dotarła straż pożarna i karetka pogotowia. Poszkodowany rowerzysta jest już pod opieką ratowników.

10 KOMENTARZE

 1. Gość spadł z roweru – dwa wozy strażackie, Gość wpadł do studni – 3 wozy strażackie. Może trzeba zmienić dyspozytora bo za te wszystkie bezpodstawne wyjazdy płacimy my wszyscy.

   • Oczywiście wystarczyła by karetka, ale trzeba wziąć pod uwagę polskie realia. W większości przypadków to właśnie straż pożarna dociera najszybciej na miejsce bo mają najbliżej i jest ich najwięcej.
    Czytałem, że karetek w powiecie mamy aż 4. Więc do wypadku, kolizji gdzie jest poszkodowany wysyła się zawsze straż. To oni w możliwie krótkim czasie udzielą pierwszej pomocy.
    Dlaczego w tym wypadku wysłano aż 2 zastępy? Organizacja pracy? Przepływ informacji przy zgłaszaniu? Może i jedno i drugie.

  • Tak, rozmowa o pieniądzach jest bardzo ważna – jak efektywnie wykorzystać posiadane zasoby. Bo nie są to zasoby (strażacy, ratownicy, …) nieograniczone. A tutaj jak u ruskich na wojnie – uraaaa i wpieriod bez oglądania sie na koszty i skuteczność. Ale to nie jest chyba sprawa dyspozytora tylko zasad organizacji. Bo za te same pieniądze można więcej ludzi uratować.

 2. Co dziennie jeździ pijany cała szerokością drogi, 10 minut po odjedzie strażaków i karetki walil wóde pod sklepem. Lokalna menda, szkoda czasu strażaków

 3. Ludzie cieszmy się że pedał trafił w nogę a nie w d…e!To musiałby być dopiero ból, wniosek jest jeden, jeździjcie w gómofcach, unikajcie kontaktu z pedałami(rowerowymi) 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię