Pedofil grasuje w Piasecznie?

0

PIASECZNO – Mój syn, razem z kolegami, zostali dzisiaj zaczepieni podczas drogi ze szkoły przez jakiegoś człowieka, który ciągnął ich do piwnicy, aby pokazać im kotki!Na szczęście uciekli! – alarmuje matka. – Uważajcie na swoje dzieci! Zdarzenie miało miejsce w okolicy ul. Grochowskiego i Bema w Piasecznie!


Jak informuje matka zaczepianego chłopca zdarzenie zostało zgłoszone na policję. Mężczyzna zaczepiał dzieci na rogu ul. Grochowskiego i Nadarzyńskiej. Szedł za nimi aż do końca ulicy Grochowskiego, gdzie znajduje się plac zabaw. Był młody w okularach i miał blond włosy.
W ostatnim czasie to nie pierwszy przypadek zaczepiania dzieci przez mężczyzn w naszych okolicach. Rodzice alarmują, że do równie niepokojących zdarzeń doszło także w Skolimowie.
O podobnym przypadku pisaliśmy kilka tygodni temu. W Złotokłosie mężczyzna proponował dziewczynce podwiezienie samochodem. Sprawą zajęła się policja.
Warto uczulić swoje dzieci by nie rozmawiały z nieznajomymi, nie wsiadały do obcych samochodów, ani nie przyjmowały żadnych słodyczy.

AB

czytaj też: 

czytaj też: 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię