Perła lepsza od Laury

0

PIASECZNO PIŁKA NOŻNA, LIGA OKRĘGOWA, PERŁA ZŁOTOKŁOS – LAURA CHYLICE 3:1 Jak przystało na derby z długą tradycją, w spotkaniu Perły z Laurą tradycyjnie nie zabrakło wielu sportowych emocji. Miejscowym udało się ostatecznie zrewanżować za jesienną porażkę w Chylicach

W pierwszej połowie oba zespoły miały swoje szanse na gole, choć gry nie ułatwiało – będące w nie najlepszym stanie do szybkiej wymiany podań – boisko. Fizyczna walka przełożyła się wpierw na trafienie dla gospodarzy ze stałego fragmenty gry. Precyzyjne dośrodkowanie z rzutu wolnego Krystiana Chrobaka w 25. minucie wykorzystał Jakub Pakuła, który po strzale głową posłał piłkę do bramki i było 1:0. Już po chwili odpowiedziała jednak Laura, a konkretnie Jarosław Jamrozik, który wykorzystał moment rozluźnienia defensywy miejscowych i wyrównał stan rywalizacji. Przez pierwsze 45 minut na boisku dominowała głównie walka w środku pola i nie obeszło się bez kilku żółtych kartek dla zawodników obu ekip.
W drugiej połowie lepsza była już Perła, która podjęła bardziej aktywne próby w ofensywie. W 55. minucie miała miejsce najładniejsza akcja spotkania. Po rajdzie z prawej strony Cezary Kur dorzucił piłkę w pole karne, gdzie znakomicie znalazł się Kamil Majorek, który pięknym strzałem z woleja podwyższył wynik na 2:1. Niestety, po tym trafieniu na boisku zaczęło się robić coraz bardziej nerwowo. Arbiter najpierw ukarał drugą żółtą kartką Mateusza Wasilkiewicza za faul na Michale Ambroziku, a po 10 minutach bezpośrednią czerwoną kartkę otrzymał Daniel Pyza – po wślizgu od tyłu na Kurze. Perła do końca meczu kontrolowała już sytuację na boisku, co zaowocowało w końcu trzecią bramką dla gospodarzy. W doliczonym czasie gry Dawid Bryciński wrzucił piłkę z autu. Do bramki piłkę wbił, wchodzący z ławki, Paweł Szawro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię