PIASECZNO W najbliższą sobotę 14 listopada na Stadionie Miejskim GOSiR odbędzie się gala Piaseczno Fight Night 2020. W ramach imprezy na żywo w Internecie będzie można obejrzeć sześć walk o tytuł zawodowego Mistrza Polski PZKB/WAKO Pro i dwa pojedynki rankingowe

Organizatorzy zapowiadają, że podczas gali nie zabraknie wielu sportowych emocji. Tego wieczoru zmierzą się ze sobą: Michał Ronkiewicz i Marcel Gielezy (walka o Zawodowy Tytuł MP K-1 – 75kg), Krystian Topczewski i Mateusz Brusiło (walka o ZMP K-1 – 71kg), Piotr Stępień i Krzysztof Włodarczyk (walka o ZMP K-1 -57kg), Paweł Józefowicz i Mikołaj Kopaniszyn (walka o ZMP K-1 -67KG), Rafał Wójcik – Mateusz Dąbrowski (67 kg, Full Contact o tytuł zawodowego młodzieżowego Mistrza Polski) oraz Paweł Strykowski i Tomasz Borowiec (91 kg Ful Contact ZMP).
W ramach imprezy planowane są jeszcze dwie przed walki. W ramach jednej z nich Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno) podejmie Julię Durkiewcz (Ks. Ziętek Team Kalisz).
Wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności, ale całość będzie można śledzić w Internecie na Facebooku https://m.facebook.com/pzkickboxing. Początek o godzinie 19. Patronem medialnym gali jest Kurier Południowy.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię