Piaseczno pokonało Laurę

0

PIASECZNO PIŁKA NOŻNA, LIGA OKRĘGOWA, MKS II PIASECZNO – LAURA CHYLICE 2:0 W ligowych derbach na poziomie ligi okręgowej wygrała drużyna, która swoją postawą w pełni zasłużyła na zdobycie tego dnia trzech punktów

Gospodarze zagrali zdyscyplinowani taktycznie i z dużym zaangażowaniem. To wystarczyło na słabiej dysponowaną Laurę, która w zasadzie przez całe spotkanie nie potrafiła stworzyć poważniejszego zagrożenia pod bramką rywali.
W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Konrad Deperasiński. Piłka po jego strzale zaliczyła dwa słupki i ostatecznie wylądowała w siatce. Po zmianie stron nadal więcej do powiedzenia mieli zawodnicy Bartosza Kobzy, którzy mieli swoje okazje na podwyższenie wyniku, ale – albo brakowało precyzji – albo dobrze bronił Max Litka. Na uwagę zasługuje zwłaszcza ambitna postawa Dominika Zielińskiego, który dwoił się i troił w ataku, ale nie udało mu się strzelić gola. Miał jednak swój udział przy drugiej bramce. Po jego strzale do odbitej piłki dopadł Aleksander Wiśniewski i pewnym uderzeniem ustalił wynik zawodów.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię