Piaseczno stolicą disco polo. To może być największy koncert w historii naszego miasta

5

PIASECZNO Już w najbliższą sobotę, 1 czerwca, w ramach Wolprezy wystąpi Zenon Martyniuk – gwiazda dico polo, której blask z upływem lat wcale nie przygasa

Wolpreza, czyli festiwal wolontariuszy rozpocznie się 1 czerwca o godz. 15.00 na parkingu pomiędzy ul. Sierakowskiego i Zgoda.
– Wspieramy Farmę Dobrej Woli, wręczamy Anioły Dobrej Woli, świętujemy Dzień Wszystkich Dzieci od 0 do 110 lat, bawimy się bo jesteśmy pełni radości, akceptujemy wszystkich – mówi prezes Stowarzyszenia Dobra Wola, Jacek Zalewski.
Koncert Akcentu ma trwać półtorej godziny bez bisów. Należy spodziewać się, że zagrają swoje największe przeboje, takie jak „Królowa nocy”, „Pragnienie miłości” czy przede wszystkim – „Przez twe oczy zielone”.
– To może być niezapomniany wieczór, bo w czerwcu Zenon Maryniuk będzie obchodził swoje 50. urodziny oraz 30-lecie pracy twórczej. Może więc przygotuje dla widowni jakąś specjalną niespodziankę… – podgrzewa emocje Jacek Zalewski.
Przed koncertem, który rozpocznie się o godz. 18 (wstęp bezpłatny!) wystąpi kilka zespołów dziecięcych i młodzieżowych. Będzie to ukłon w stronę najmłodszych, którzy obchodzą tego dnia swoje święto.
Podczas Wolprezy na terenie Piaseczna będzie prowadzona zbiórka publiczna na budowę Farmy Dobrej Woli.

5 KOMENTARZE

  1. Od kiedy PIASECZNO stolicą Disco Polo? 2-3 lata temu prowadzone były rozmowy z zastępcą dyrektora Centrum Kultury w Piasecznie p. K. Hernik, która na wstępie ZAKAZAŁA mi organizowania wszelakich imprez i większych koncertów z udziałem gwiazd disco polo wspominając m.in. właśnie Zenka Martyniuka.
    O co tu właściwie chodzi? Ktoś ma wyłączność na ten gatunek muzyki? Skąd taki ewidentny zakaz p. Hernik na muzykę disco polo, skoro tym razem jest zgoda?

    • Bardzo dobrze! Akurat za czasów Pani Hernik były organizowane zdecydowanie najlepsze koncerty i wydarzenia w tym nudnym mieście (Hey, Coma, Dąbrowska i inne). Po zmianach, jest już tylko coraz gorzej z każdym rokiem… Pan Zalewski też organizował pierwsze Wolprezy dobrze… Luxtorpeda, Kult, Maleo

  2. Ha ha haaaaa, nie dziwi mnie to. W “wolnej” III RP tak było. Zakaz organizowania koncertów disco polo był zorganizowany pewnie po to żeby liczba osób na nie przychodząca nie przyćmiła imprez organizowanych za ciężkie pieniądze przez DK w Piasecznie? A że organizator wolprezy to taki Wolny Ptak to nikt mu nie zabroni:-D A tak nawiasem mówiąc to ciekawe ile ludzi przyjdzie na tą imprezę? Interesuje mnie mnożnik x 10? x 20? w stosunku do imprez ozganizowanych przez DK w Piasecznie. I zwyczajnie czy park w Piasecznie pomieści wszystkich chętnych?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię