Piaseczno z czterema medalami

4

PIASECZNO Turnieje tenisa stołowego rangi Mistrzostw Mazowsza wróciły do Piaseczna. W ostatni weekend żaki rywalizowały ze sobą w hali CEM

W zawodach bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS Return, którzy szykują się właśnie do zbliżających się Mistrzostw Polski. Awans uzyskała Wiktoria Wiencek. Po zwycięstwie w turnieju eliminacyjnym dołożyła do tego srebrny medal w deblu z Kasią Rajkowska z Jeżewa. Dwa medale zdobył Konrad Burakowski, który indywidualnie stanął na najniższym stopniu podium, a w grze podwójnej (w parze z bratem Patrykiem) sięgnął po srebro. Złoty medal Mistrzostw Mazowsza powędrował z kolei do Patryka Dubiniaka w grze podwójnej. Jego partnerem był Fabian Sprzaczak z MUKS START Nadarzyn.
Kolejną dobrą informacją jest pierwsze zwycięstwo ligowe UKS Return w drugiej lidze. Na inaugurację, po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu z MUKS START Nadarzyn, nasi pingpongiści wygrali ostatecznie 6:4. Po dwa punkty zdobyli Maciej Chojnicki i debiutujący na tym szczeblu rozgrywek Jan Należyty, a po jednym punkcie dołożyli Robert Najwer i Bartek Szołkowski. Kolejnym rywalem UKS Return będzie KS Spójnia Warszawa. Spotkanie w hali GOSIR-u odbędzie się 11 października o godzinie 17.

Tyl.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię