Piaseczno żegna swojego króla

2

PIASECZNO PIŁKA NOŻNA Szymon Wiejak, do niedawna czołowy piłkarz czwartoligowych boisk na Mazowszu, nie będzie już w przyszłym sezonie reprezentować barw biało-niebieskich. 26-letni środkowy pomocnik rodem z Puław podpisał umowę z trzecioligową KS Legionovią Legionowo


Szymon Wiejak ma za sobą indywidualnie znakomity sezon. Z imponującą liczbą 28 goli został królem strzelców obu grup czwartej ligi i nie było żadnym zaskoczeniem, że (zwłaszcza w przypadku braku awansu Piaseczna do trzeciej ligi) mógł liczyć na atrakcyjne propozycje z wyższych klas rozgrywkowych. Jak się okazało, najciekawsza z nich nadeszła z podwarszawskiego Legionowa.
– Legionovia to pretendent do awansu do drugiej ligi i jedna z lepszych drużyn na Mazowszu, co widać po treningach i poziomie chłopaków – podkreśla Szymon Wiejak. – Także nie mogłem im odmówić.
Kolejnym zawodnikiem, który opuści Piaseczno będzie skrzydłowy/napastnik Michał Suchanek. On również wzmocni Legionovię.

Grzegorz Tylec

2 KOMENTARZE

  1. Brawo PN za informację bo jako jedyni ją wystosowaliscie! Haniebny zarząd mksu przez swoją pychę nie jest w stanie nawet pożegnać czy podziękować tym zawodnikom! Odchodzą też inni bo jedno było pewne że nie będzie u nas 3 ligi (budzet się sypał) Gamonie z zarządu i psi uj prowadzący stronę fb nie przyjmują faktów po czym blokują kibiców a potem się dziwią że na trybunach cisza. Także adminie fb mks HciWD!!!

  2. Zgadza się, admin MKS na FB blokuje posty. Nawet tak oczywisty jak tabela drużyn grupy M(KS) Piaseczno na ten sezon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię