Piaseczyńscy policjanci imponują skutecznością

7

W ciagu ostatniego tygodnia piaseczyńscy policjanci dokonali kilku zatrzymań – ostatnio jeden patrol zespołu wywiadowczego zatrzymał 3 mężczyzn podczas jednej służby

Do pierwszego zatrzymania doszło rankiem o godz. 7.30. W ręce policjantów wpadł 41-letni mężczyzna, który ma do odbycia trzymiesięczny areszt. O godzinie 12:40 zatrzymano 40-latka, który miał miał spędzić w areszcie miesiąc.
W zeszłym tygodniu policjanci ujęli 30-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru o wartości ok. 1400 złotych przy ul. Zagajnikowej. Policyjny patrol zatrzymał także 40-letnią kobietą, która wynosiła z Leroy Merlin akumulatory i ładowarki. Kryminalni i dzielnicowi z Lesznowoli zatrzymali także 35-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o włamanie do sklepu na terenie gminy, do którego doszło 8 czerwca.

AB/KPP

7 KOMENTARZE

 1. Jak się sprawa kręci wokół nieudolności tej komendy to chcą pokazać że coś robią nic to nie da za daleko sprawa poszła po śmierci Korneli

  • Nie tylko ta sprawa poszła dalej. To nie nieudolność to świadome niepodejmowanie działań przeciwko przestępcom.
   Łatwiej spreparować świadkom lipne papiery niż zamknąć mafię paliwową, straty milionowe…..
   Ale jak kilkoro korzysta z usług to siłą rzeczy zaraza się poszerza !!!
   Dobrze, że choć kilkoro drobne wykroczenia tępi.

 2. Czy ta 40 letnia pani co ukradła akumlatory i ładowarki to przypadiem nie jest pracownikiem wymiaru sprawiedliwości z immunitetem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię