Piaseczyńscy policjanci poszukują zaginionej kobiety!

0

GÓRA KALWARIA Kobieta wyszła ze swojego miejsca zamieszkania 27 lutego 2022 roku i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat jej miejsca pobytu bądź mogące przyczynić się do jej odnalezienia proszone są o pilny kontakt z policją.

Piaseczyńscy policjanci poszukują zaginionej 41-letniej Beaty Latoszek. Kobieta w dniu 27 lutego 2022 roku w godzinach porannych wyszła ze swojego domu w miejscowości Sierzchów. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

RYSOPIS: wzrost 165 cm, sylwetka średnia, włosy czarne, farbowane, do ramion, niebieskie oczy, widoczne braki w uzębieniu.

UBIÓR: spodnie materiałowe typu legginsy koloru czarnego, podkoszulek koloru granatowego, kurta ¾ koloru czarnego, klapki basenowe koloru czarnego
Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat zaginionej bądź mogące przyczynić się do jej odnalezienia proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod nr 47-72-45-234, lub najbliższą jednostką policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię