Piaseczyńska choinka odpalona! „Mało się nie udusiliśmy dymem”

15

PIASECZNO Dzisiejszej uroczystości zapalenia choinki na piaseczyńskim rynku towarzyszył pokaz sztucznych goni. – Dobór fajerwerków był niefortunny – uważa nasza Czytelniczka Anna.

– Fajerwerki powinny zostać dobrane w ten sposób by nie były tak uciążliwe dla zgromadzonych mieszkańców – mówi nasza Czytelniczka. – Te, które odpalono, owszem były atrakcyjne wizualnie, ale towarzyszył im bardzo nieprzyjemny dym, którym mało co się nie podusiliśmy. Część osób zaczęła się krztusić i gwałtownie wycofywać. Mój syn tak się zakrztusił, że omal nie zwymiotował. Może w przyszłym roku warto byłoby przemyśleć dobór takich atrakcji lub zorganizować uroczystość w ten sposób by publiczność zgromadzona wokół choinki stała w większym kręgu – zastanawia się Pani Ania.
Byliście na odpaleniu piaseczyńskiej choinki? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

AB

15 KOMENTARZE

  1. To po co pchala się z dzieckiem pod samą choinkę? Oczywiście żeby dostać jak najwięcej. Stałem dalej i wszystko widziałem i nic mnie nie dusilo.

  2. A jak proszono o 3 kroki do tyłu to chętnych nie było…więc dusili się na własne życzenie. W sylwestra proponuję Pani zostać w domu i nie narażać dziecka.

  3. Jak ktoś pcha się pod samą choinkę, to sam sobie jest winien. Ja stałem dalej i było super widać, oraz nic mi nie przeszkadzało. Ostrzegali ze sceny, żeby odejść od barierek. Nie rozumiem tych ludzi. Dla mnie było super!

  4. Byłam i stałam w pierwszym rzędzie z dzieckiem. I nie zauważyłam aby ktoś się krztusił. Panowie ktorzy dbali o bezpieczeństwo prosili odsunięcie się na bezpieczną odległość. Fajerwerek nie było tak dużo nie , byływulkany, konfetti choinka bardzo ładna. A Pani Ani no cóż życzę mniej narzekania.

    • Fajerwerki to „tania” rozrywka dla niezbyt wymagajacej części publiczności. Nie lepiej było przeznaczyć pieniadze np. na Wigilie dla bezdomnych czy biednych, połączoną z odpaleniem choinki? Wystarczy namiot+ ogrzewacze, piękne lampki… Ale nie, gmina musi wydać trochę kasy dla prostaków, którzy mało sie nie po…ają na widok latających śmierdzieli, a potem jeszcze sie skarżą ze śmierdzi!!!

  5. Z prostej rzeczy wielki problem, są fajerwerki – źle, bo co? Szkoda kasy. Nie byłoby – dlaczego nie ma? Pewnie sobie władza wzięła.Taka bogata gmina, kasy żałują. Oj ludzie, opamietajcie się. Albo się ma ciastko, albo się je je no nie? Wesołych świąt wszystkim życzę.

    • Źle bo żyją wśród nas zwierzęta a gawiedzi trzeba dać igrzyska taka to dobra władza. Kasę z pewnością zmarnują na wiele innych sposobów chociażby na skrzenie źle opisane na selektywną zbiórkę elektrośmieci po 20 tys. szt. kupiła ją jakaś ważna urzędniczka bo jej się podobała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię