Piaseczyńska Debata Wyborcza

0

PIASECZNO W środę 3 kwietnia w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie odbędzie się Piaseczyńska Debata Wyborcza organizowana przez Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno

Wydarzenie przewidziano w godz. 18-20. Zaproszeni kandydaci na burmistrzów będą mieli okazję zaprezentować się oraz odpowiedzieć na pytania. Młodzieżowa Rada Gminy przygotuje pytania w ramach kampanii obywatelskiej „Pytamy o zielone” – mającej na celu eksponowanie ambitniejszych celów środowiskowych w programach kandydatów i kandydatek do samorządów. W debacie przewidziano także pytania od publiczności. Ostatnim punktem będzie podsumowanie debaty przez samych kandydatów.

W Piasecznie w wyborach na burmistrza startują: Jan Kurzępa (KW Prawo i Sprawiedliwość), Joanna Otręba (Nasza Gmina – Nasz Powiat) oraz dotychczasowy burmistrz Daniel Putkiewicz (KW Koalicja Obywatelska).

– Zaproszenie do wzięcia udziału w debacie zostało skierowane do wszystkich trzech komitetów – poinformował nas Szymon Król, sekretarz Młodzieżowej Rady Gminy. – Pani Joanna Otręba nie przyjęła naszego zaproszenia, tłumacząc, że na ostatniej prostej kampanii chce skoncentrować się na spotkaniach z mieszkańcami.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię