Piaseczyńska piątka na piątkę

0

PIASECZNO W związku z koronawirusem Stowarzyszenie Kondycja zorganizowało nieco inną edycję Piaseczyńskiej Piątki niż zwykle. Ze względów bezpieczeństwa nie przewidziano biegów specjalnie dedykowanych dzieciom, a całość odbyła się na stadionie miejskim

Tym razem, po biegach na krótszych dystansach, dystans główny (pięć tysięcy metrów) podzielono na kilka mniejszych biegów, do których uczestnicy przydzielani byli na podstawie swoich średnich deklarowanych czasów. Szczególne wyrazy uznania należały się w ostatnią sobotę amatorom, dla których pokonanie dwunastu i pół okrążeń stadionowej bieżni w pełnym słońcu było nie lada wyzwaniem. Trzeba jednak przyznać, że na tegorocznej edycji pojawiło się przede wszystkim wielu świetnie przygotowanych biegaczy, którzy uzyskali imponujące czasy, a finałowy bieg – ze świetnym (zwycięskim) startem zawodnika Kondycji Krzysztofa Wasiewicza (14.56) – był niewątpliwie ozdobą tegorocznej edycji.

To była jedna z lepiej przygotowanych imprez sportowych w Polsce, a już na pewno w naszej gminie – nie krył swojego zadowolenia Wiesław Paradowski, organizator Piaseczyńskiej Piątki ze Stowarzyszenia Kondycja. – Do tego dopisały pogoda, najwyższy poziom sportowy i to w dodatku z akcentem Krzyśka Wasiewicza. Cóż więcej chcieć? Należy tylko podziękować moim zawodnikom za przygotowanie imprezy. Kondycja Masters spisała się na medal!

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię