Piaseczyński Bank Spółdzielczy obsłuży gminę Konstancin

0
Bank Spółdzielczy Piaseczna obsłuży gminę Konstancina

KONSTANCIN-JEZIORNA 5 czerwca gmina Konstancin-Jeziorna podpisała umowę z Bankiem Spółdzielczym w Piasecznie na „Obsługę bankową budżetu Gminy Konstancin-Jeziorna oraz podległych jednostek organizacyjnych w latach 2018-2021”. Na spotkaniu podpisano również umowę przedwstępną wynajmu lokalu w nowym ratuszu.


Zapytanie ofertowe zostało złożone do 6 banków działających na terenie gminy Konstancin-Jeziorna. Oferty złożyły dwa banki:

  • PKO Bank Polski Spółka Akcyjna, Centralny Regionalny Oddział Korporacyjny w Warszawie,
  • Bank Spółdzielczy w Piasecznie Oddział Konstancin-Jeziorna.

Wygrał Bank Spółdzielczy w Piasecznie

Najkorzystniejszą ofertę złożył Bank Spółdzielczy w Piasecznie Oddział Konstancin-Jeziorna i z tym właśnie bankiem została podpisana umowa.

W imieniu gminy Konstancin-Jeziorna umowę podpisali: burmistrz Kazimierz Jańczuk oraz skarbnik Dariusz Lipiec. Bank Spółdzielczy w Piasecznie Oddział Konstancin-Jeziorna reprezentowali: Prezes Zarządu Kazimierz Grabczuk oraz Zastępca Prezesa Zarządu Jolanta Rożek.

Podpisali przedwstępną umowę najmu lokalu w nowym ratuszu

Oprócz umowy na świadczenie usług bankowych w zakresie obsługi budżetu gminy Konstancin-Jeziorna i podległych jednostek organizacyjnych (13 jednostek budżetowych i samorządowego zakładu budżetowego – Zakładu Gospodarki Komunalnej), podpisana została przedwstępna umowa najmu na lokal użytkowy o powierzchni ok 119 m2, który jest przeznaczony na prowadzenie działalności bankowej.

Po oddaniu do użytku budynku ratusza, zostanie podpisana umowa najmu z bankiem na wynajęcie tego lokalu. Będzie w nim funkcjonować placówka Banku Spółdzielczego w Piasecznie przez okres 4 lat (od 1 stycznia 2018r. do 31 grudnia 2021 r.). Wynajmujący został zobowiązany do przystosowania i aranżacji pomieszczeń wg. własnej potrzeby i na własny koszt bez możliwości domagania się od gminy zwrotu wartości poczynionych nakładów na lokal w czasie i po zakończeniu umowy najmu.

źródło: konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię