PIASECZNO W sobotę 17 marca odbędzie trzecia edycja Piaseczyńskiego Miasta Kobiet. W tym roku organizatorzy zaplanowali spotkanie ze scenarzystką filmową Iloną Łepkowską oraz recital Olgi Bończyk zatytułowany „Piosenki z Klasą”


Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury w Piasecznie i choć zostało do niego jeszcze trochę czasu, na pewno warto uwzględnić je w swoich planach. O godz. 17 zaplanowano spotkanie z Iloną Łepkowską, scenarzystką filmową, autorką scenariuszy (zwłaszcza do popularnych telenowel), pisarką. Ilona Łepkowska będzie opowiadała o okolicznościach powstania swojej pierwszej książki „Pani mnie z kimś pomyliła” oraz pracy przy najpopularniejszych serialach.
Drugą część imprezy zdominuje recital Olgi Bończyk zatytułowany „Piosenki z Klasą”. To energetyczny i niezwykle subtelnie ułożony koncert z piosenkami, które artystka chciała zaśpiewać już od dziecka. Jak sama mówi: – Spełniam w ten sposób swoje marzenia z dzieciństwa, gdy ze skakanką w ręku, przed lustrem, śpiewałam piosenki Ireny Santor, Marii Koterbskiej czy Reny Rolskiej.
Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie piosenki filmowe jak „Cabaret”, „New York”, „Paroles, paroles”, „Gdy mi ciebie zabraknie”, „Remdium”, „Jego portret” czy „Kasztany”.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię