Piaseczyńskie taksówki z wygodną aplikacją

10

PIASECZNO Możemy już korzystać z aplikacji WPI TAXI PIASECZNO. Jest bardzo intuicyjna i przejrzysta, a ilość akcji potrzebnych do złożenia zamówienia ograniczona została do minimum

W przypadku gdy zamawiasz taksówkę w to samo miejsce gdzie się znajdujesz są to tylko dwa kroki: potwierdzenie lokalizacji oraz złożenie zamówienia. Omija Cię zatem konieczność dodzwonienia się do korporacji taksówkarskiej oraz potwierdzenia adresu i numeru telefonu. Poza tym, zamawiając taxi przez telefon może się zdarzyć, że taksówka przyjedzie dopiero za pół godziny, a Ty potrzebujesz jej teraz. Dzwonisz więc do następnej korporacji, a czas płynie. Tymczasem aplikacja Wpi Taxi Piaseczno po otrzymaniu zlecenia, błyskawicznie wyszukuje wolną taksówkę, która przyjedzie do Ciebie najszybciej, pomijając to do jakiej floty należy.

Pobieranie lokalizacji po GPS

Niby zawsze powinieneś wiedzieć, gdzie jesteś… a jednak. Czasem zdarza się, że nie wiesz. Niby orientujesz się, że to centrum miasta, ale nazwy ulicy nie znasz lub nie pamiętasz. Czasem też, nie możesz dogadać się z operatorem centrali, bo on żąda nazwy ulicy, a ty widzisz tylko przystanek na którym jesteś. Z WPI TAXI PIASECZNO nie musisz wychodzić z lokalu, szukać tabliczek z nazwą ulicy ani pytać się przechodniów o adres – aplikacja zlokalizuje cię sama i zrobi to tak dokładnie, że samochód podjedzie dokładnie “pod Ciebie”.

Szacunkowy koszt przejazdu

Zamawiając taksówkę przez aplikacje wpi taxi piaseczno , opcjonalnie możesz od razu podać cel podróży. Posiadając tę dodatkową informację, aplikacja jest w stanie oszacować przybliżony koszt Twojej podróży. Jest to dość przydatna funkcja, gdy dysponujesz ograniczonymi środkami i zastanawiasz się czy starczy Ci na taksówkę.

Śledzenie samochodu

Od momentu złożenia zamówienie aż po dotarcie do punktu docelowego masz możliwość śledzenia Twojej taksówki. W dowolnym momencie możesz sprawdzić gdzie znajduje się taksówka, niezależnie od tego czy już w niej siedzisz czy ta dopiero do Ciebie jedzie. Jeżeli dopiero oczekujesz na przyjazd.

Aplikację można pobrać tutaj

WPI TAXI Piaseczno

10 KOMENTARZE

  1. A kto chce taxi co oszukuje klienta(niezapomnę tego łysego kurdupla ze Szkolna/Puławska,mimo,że oddał…)? Tak od wieków robią „złotówy” w P. Dlaczego taniej przyjedzie taxi z Wawy? Zrobić ubera,ale płacącego podatki i git

    • Wejdź zlonojadzie na strone internetowa i zobacz jaki mamy cennik. Boisz się że buda przestanie dzwonić. I skończy się wam oszukiwanie klienta z bravo taxi . Jesteście złodziejami jaką macie opinie 2.2.

  2. A ja polecam chociaż widzę ile zapłacę a nie przy wsiadaniu mam 20 zł pod auchanem jak jeździłam z tymi z postoju. 20 zł to ja płacę za całą trasę a nie za sam przyjazd.

  3. Może te 3 zł z kilometra to wy macie. Ja nie przypominam sobie żebym miała tyle, potrzebna jest do tego jedynie umiejętność czytania 🙂 no tak, jeżeli ma ktoś nage zdjęcia na telefonie to może i być źle dla niego. Za to lepiej dojeżdżać na liczniku do klienta (bo taki zwyczaj) tak jak wszyscy na postojach ?

  4. Taxi godne polecenia, za kilometr 2,40 co uważam za adekwatne co do jakości. Jeżeli komuś nie pasuje, to proponuje jazdę rowerem.

  5. Sensownej funkcjonującej komunikacji po mieście nie ma, bo obsługuje nas warszawski ZTM ze stawkami za drugą strefę, a za taksówki trzeba zapłacić 20zł za dojazd. Pięknie prawda?

    No ale jak sie mieszka na wsi gdzie cywilizacja kończy się wraz z prostymi chodnikami i ścieżkami rowerowymi na wysokości Decathlonu to o czym my mówimy. Zapuszczone i odcięte od świata to nasze Piaseczno.

  6. No widzę że coś się zmienia na lepsze przez ostatnie dwa dni korzystałem z ich aplikacji i wielki plus. Nie trzeba prosić się tych starych żeby przyjechali i wykonali kurs bo jemu się nie opłaca. Bardzo duży plus jest też to że dodając adres docelowy mamy przybliżoną kwotę za kurs i nikt nie oszuka. Kibicuje wam i myślę że dacie radę pociągnąć dłużej i nie zniszczą was stare dziadki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię