Piaseczyńskie Targi Pracy już w tym tygodniu!

0

PIASECZNO W dniu 25 maja 2023 r. w godzinach 13:00 – 17.00 zapraszamy do udziału w Tragach Pracy, które odbędą się w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie ul. Jana Pawła II 55.

Organizacji Targów podjął się Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie wspólnie z Fundacją na Rzecz Dwujęzyczności EduNowa prowadzącą Piaseczyńskie Centrum Integracji finansowane przez Międzynarodową Organizację ds. Migracji ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych Japonii.

Targi Pracy adresowane są do wszystkich osób poszukujących zatrudnienia lub zastanawiających się nad zmianą dotychczasowej pracy. Jest to doskonały sposób nawiązania bezpośrednich relacji pomiędzy osobami poszukującymi zatrudnienia a pracodawcami. Udział w Targach Pracy daje możliwości w jednym czasie i jednym miejscu zapoznać się z ofertą wielu pracodawców. Dla firm będzie to możliwość pozyskania nowych współpracowników.

Udział w Targach Pracy jest bezpłatny.

W trakcie trwania Targów pomocą i radą służyć będą eksperci Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Po raz pierwszy będzie można skorzystać z poradnictwa i wsparcia pracowników Piaseczyńskiego Centrum Integracji, działających na rzecz aktywizacji zawodowej uchodźców.

 

Z okazji targów Kurier Południowy przygotował Dodatek Kariera w którym poszukujący pracy znajda kilkadziesiąt ofert pracy, zapraszamy do lektury 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię