Piąte urodziny Hugonówki. Będzie tort i wiele atrakcji

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W niedzielę Konstanciński Dom Kultury świętuje 5. urodziny Hugonówki. Z tej okazji KDK zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy


Jubileuszowa impreza rozpocznie się o godz. 14. Na 15 zaplanowano spektakl plenerowy dla dzieci „Co w szafie piszczy”. O godz. 16 w altanie zaprezentują się grupy muzyczne KDK. Tuż przed godz. 17 publiczność rozbawi grupa improwizacji teatralnej BCA Flash. Na godz. 17.30 w altanie zaplanowano wielką fetę urodzinową przy muzyce The Warsaw Dixielanders. Zespół zagra stary dobry jazz, muzykę dixielandową oraz znane przeboje muzyki rozrywkowej i filmowej z okresu przed i powojennego. Oryginalne brzmienie i wykonanie są gwarancją świetnej zabawy. Nie zabraknie także urodzinowego tortu. Organizatorzy zachęcają wszystkich do udziału w konkursie na najsmaczniejszy tort jubileuszowy. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. O godz. 18.30 odbędzie się spotkanie z pisarka Ewą Cielesz, a o godz. 20 w amfiteatrze rozpocznie się koncert Sławka Uniatowskiego, wybitnego wokalisty i multiinstrumentalisty, który gra wyjątkową mieszankę jazzu, soulu, popu z lekką dawką rytmów brazylijskich. Jubileusz zwieńczy potańcówka w altanie.
Ponadto przez cały dzień pod Hugonówką będzie można tworzyć graffiti. Zaplanowano także warsztaty plastyczne i rzeźbiarskie, animacje balonowe dla dzieci oraz wystawy zbiorów KDK, a także Klubu Fotograficznego F8. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię