Pięciu mężczyzn zatrzymanych za marihuanę. Jeden miał przy sobie kastet

2

PIASECZNO/ LESZNOWOLA Policjanci z komisariatu w Lesznowoli podczas patrolu zatrzymali 19-latka przy którym znaleziono środki odurzające oraz metalowy kastet. Niemal w tym samym czasie piaseczyński patrol zatrzymał czterech mężczyzn, którzy również odpowiedzą za posiadanie narkotyków.

Do policyjnej celi trafiło pięciu mężczyzn, zatrzymanych za posiadanie środków odurzających.
W Lesznowoli funkcjonariusze zostali wezwani do Mysiadła w powodu agresywnego zachowania młodego człowieka. Przy zatrzymanym 19-latku znaleziono porcję marihuany oraz metalowy kastet.
Kolejnych dwóch 20-latków jadących mazdą zatrzymano do kontroli przy parku miejskim w Piasecznie. Podczas przeszukania przy nich również znaleziono narkotyki. Obaj usłyszeli już zarzuty, kierowca dodatkowo usłyszy zarzut za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających.
Po kilku godzinach ten sam piaseczyński patrol zatrzymał dwóch młodych obywateli Ukrainy, którzy palili marihuanę w zaparkowanym w centrum Piaseczna mercedesie. 29- latek i jego 26- letni kolega trafili do policyjnej celi. Oni również usłyszeli zarzuty wynikające z ustawy o zapobieganiu narkomanii.

AB/KPP

2 KOMENTARZE

  1. Czemu są kłamstwa w artykule ? Chłopaki z mazdy zarzutów nie usłyszeli i nie jechali tylko stali na parkingu. Nie dostanie zarzutów za prowadzenie bo nie prowadził. Wy kurwy kłamliwe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię