Piękna i uroczysta 50-ta rocznica ślubu!

0

TARCZYN Każda uroczystość zaślubin to uroczystość wyjątkowa, pełna wzruszeń. Każda rocznica ślubu to okazja do ciepłych wspomnień. Natomiast jeśli jest to rocznica pięćdziesiąta, to nabiera szczególnego znaczenia.

Od ponad 50 lat wspólną drogą życia kroczy pięć par z Gminy Tarczyn, które 8 czerwca obchodziły jubileusz pożycia małżeńskiego.  Wszystkim parom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

Aktu dekoracji dostojnych jubilatów wyjątkowymi „Medalami Róży” dokonała Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz wraz z Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Dorotą Lisicką.

Wspólne życie to droga niełatwa, wymagająca zrozumienia i kompromisów. Nagrodzeni Jubilaci wspaniale przeszli tę drogę rozumiejąc, czym jest wspólne, odpowiedzialne życie. Podczas wręczenia odznaczeń Barbara Galicz Burmistrz Tarczyna życzyła dostojnym Jubilatom samych szczęśliwych wspólnych dni i wspaniale przeżytych kolejnych lat.

CZYTAJ TAKŻE:  Szkoła zyska nowoczesne zaplecze socjalno-sportowe

Rainer Maria Rilke powiedział: „Kochać to najtrudniejsze z zadań człowieka (…) Najtrudniejszy jego egzamin”. Przez pięćdziesiąt lat wspólnego pożycia ten egzamin zdaje się przez całe jego trwanie.

Odznaczenia otrzymali:

  1. Krystyna i Jerzy Adamczykowie,
  2. Zofia i Jan Borkowscy,
  3. Anna i Ryszard Domańscy,
  4. Marianna i Janusz Rutkowscy,
  5. Alicja i Tadeusz Sekułowie.

Źródło: tarczyn.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię