LESZNOWOLA W Lesznowoli w niedzielę odbyło się uroczyste zamknięcie lodowiska z udziałem utytułowanych sportowców oraz grupy Walley Ice Story.


Aleksandra Goss

– Macie świetny lodowisko. Pochodzę z niewielkiej miejscowości i gdy zaczynałem swoją przygodę z łyżwiarstwem tak wspaniałych warunków nie miałem – powiedział złoty medalista olimpijski z Soczi, Zbigniew Bródka i zachęcił wszystkich do uprawiania łyżwiarstwa szybkiego. – Z małych miejscowości pochodzą najwięksi mistrzowie – dodał olimpijczyk.

Zbigniew Bródka

– Gdy miałam osiem lat dostałam od rodziców rolki – wspominała Aleksanda Goss, utytułowana wrotkarka i łyżwiarka szybka. – Nie był to profesjonalny sprzęt. Zaczęłam jednak się ścigać w zawodach regionalnych, spodobał mi się ten sport, a później przez rolki doszłam do łyżew. Dziś staram się łączyć te dwie dyscypliny i udaje mi się to z powodzeniem.

Mistrzowie zaprezentowali publiczności namiastkę swoich możliwości.

– Lodowisko jest zbyt krótkie i nie sposób się na nim rozpędzić tak jak na torze – tłumaczył Zbigniew Bródka.

Para łyżwiarzy zaprezentowała efektowny start, a następnie zaprosiła publiczność do wspólnej zabawy. Można było pościgać się z mistrzem, pobawić się na lodzie i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Kolejnym punktem programu był efektowny występ grupy Walley Ice Story, po którym również zaproszono publiczność do wspólnej zabawy i udziału w konkursach.
Niestety siąpiący drobny deszczyk wiele osób zniechęcił do wyjścia z domu i na lesznowolskim lodowisku bawiła się niewielka grupa osób. Może za rok pogoda będzie łaskawsza?

 


 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię