Piękny bukiet kwiatów na Dzień Matki. Wybierz kwiaty, które lubi najbardziej!

0
art. promocyjny

Zastanawiasz się, jaki będzie najlepszy prezent na Dzień Matki? Z pewnością ucieszy ją już sama Twoja pamięć o tym święcie. Ale jeśli chcesz, aby poczuła się tego dnia naprawdę wyjątkowo, wręcz jej bukiet kwiatów. Najlepiej z róż lub tulipanów bądź tych gatunków, które lubi najbardziej.

Dlaczego kwiaty to najlepszy prezent na Dzień Matki? To proste – nawet niewielki bukiet jest w stanie wyrazić więcej uczuć niż tysiąc słów. Zobacz, jakie kwiaty najlepiej podarować w Święto Mamy. Sprawdź też, co zrobić, jeśli nie możesz świętować tego dnia razem ze swoją rodzicielką, ale bardzo chcesz wyrazić to, jak ważna jest dla Ciebie.

Każda mama lubi kwiaty!

Kwiaty to nie tylko sposób na wyrażenie ciepłych uczuć. Wstawione do wazonu rozjaśniają wnętrza. Są też swego rodzaju wyzwalaczami radości i powodują, że czujemy się przyjemnie. Kwiaty są również w stanie przywołać miłe wspomnienia. Nic więc dziwnego, że większość kobiet – w tym właśnie nasze mamy – tak lubi otaczać się kwiatami.

Najpiękniejsze bukiety

Oczywiście w Dniu Mamy najlepiej podarować rodzicielce jej ulubione kwiaty. Możesz jednak odejść od tej zasady i zaskoczyć ją wręczając bukiet z zupełnie innych gatunków. Jakie kwiaty podarować Mamie w dniu jej majowego święta? Teoretycznie każda wiązanka wręczona tego dnia sprawi, że mama się uśmiechnie. Jednak istnieją takie kwiaty, które są wręcz stworzone do tego, aby podarować je komuś tak wyjątkowemu, jak mama bądź też mama chrzestna.

Radość na twarzy obdarowanej mamy na pewno wywoła piękny bukiet róż. Mogą to być klasyczne czerwone róże, które powiedzą Twojej mamie, jak bardzo ją kochasz, ale i wyrażą wdzięczność za okazane Ci serce i troskę. Wtedy najlepiej, jeśli zdecydujesz się na dużą wiązankę z kilkudziesięciu kwiatów.

 

Bukiet z najlepszymi życzeniami fot. e-kwiaty.pl

Wiele radości da też kwiatowe serce z herbacianych róż umieszczonych w drugim sercu – z rafii. Kiedy chcesz takim bukietem obdarować matkę chrzestną, wtedy sięgnij po radosny bukiet różnobarwnych róż i frezji. Taka kompozycja z pewnością wyrazi sympatię i ciepłe uczucia, jakie żywisz do chrzestnej.

Poczta z kwiatami od e-kwiaty.pl w Warszawie!

Jako kwiaty na Dzień Matki sprawdzą się również przesympatyczne tulipany. Na tę okazję najbardziej nadają się kwiaty w kolorze czerwonym, różowym bądź żółtym. Dla chrzestnych mam polecamy urocze kompozycje dwubarwne – synonim wiosny, radości i szczęścia.

Chcąc zaskoczyć swoją rodzicielkę, możesz zastąpić tradycyjny bukiet czymś o wiele bardziej pomysłowym. Mowa tu o koszach kwiatowych. Taka kompozycja – piękne, czerwone lub różowe róże, zielone przybranie, wiklinowy kosz i bilecik z kilkoma słowami od siebie – to doskonały sposób na wyrażenie uczuć, ale i podziękowanie.

Zamów bukiet przez Internet w e-kwiaty.pl!

Nie zawsze możesz świętować Dzień Matki razem ze swoją rodzicielką. Na przeszkodzie może stanąć choroba albo zbyt duża odległość. Co wtedy?

Wówczas z pomocą przychodzi kwiaciarnia internetowa. W odróżnieniu od tej tradycyjnej nie musisz odwiedzać jej osobiście ani dostosowywać się do godzin otwarcia. Wystarczy, że w dowolnej chwili wejdziesz na stronę e-kwiaty.pl. Następnie odszukaj zakładkę Dzień Mamy i wybierz spośród dostępnych propozycji taką, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej.

Dodajmy jeszcze, że kwiaciarnia on-line sprawdzi się również wtedy, gdy nadmiar obowiązków nie pozwoli Ci na wizytę w tradycyjnej kwiaciarni w godzinach jej otwarcia. Wspomniany ekspres kwiatowy dostarcza kwiaty za granicę, ale i działa na terenie Polski. Dzięki rozbudowanej sieci ponad 1100 kwiaciarni partnerskich dostarcza on świeże kwiaty na obszarze całego kraju!

Co ważniejsze, kwiaciarnia wychodzi też naprzeciw wszystkim tym, którzy chcieliby dołączyć do bukietu jakiś ciekawy prezent dla mamy. Na ofertę składają się różnego rodzaju kosze upominkowe. Są one wypełnione słodyczami, alkoholem i innymi przysmakami, a także kosmetykami – wszystkie produkty są markowe. Jako upominek można też wybrać pojedyncze flakony perfum lub misia wykonanego w całości z malutkich róż.

Pamiętaj, że bez względu na to, czy wybierzesz tradycyjny bukiet, czy zdecydujesz się na kosz z kwiatami i dołączysz do tego prezent w postaci słodyczy, kosmetyków lub alkoholu, najważniejsza jest w Dniu Matki pamięć. Dlatego postaraj się tego dnia wysłać SMS-a z życzeniami lub wykonaj krótki telefon do swojej mamy czy chrzestnej. Niech wiedzą, że są dla Ciebie najważniejsze i poczują się wyróżnione! Ich radość – bezcenna!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię