Piękny ogród z Auchan Piaseczno

0

 

PIASECZNO Wiosna puka do naszych ogrodów, już czas by o nie zadbać. Dobrze o tym wiedzą wielbiciele zieleni. Właśnie dla nich market Auchan Piaseczno przygotował wiele nowości w dziele „Ogród”

W marcu przyroda budzi się do życia. Dla tych, którzy uprawiają swój przydomowy ogródek to początek ciężkiej pracy. Pracy która przynosi ogromną satysfakcję, bo każda chwila spędzona przy pielęgnacji roślin zostanie im wynagrodzona możliwością przebywania w pięknych okolicznościach przyrody, czy to w ogromnym ogrodzie, czy na balkonie w bloku.

Nowości dla ogrodników
Na wiosnę Auchan Piaseczno przygotowało wiele nowości w dziale „Ogród”. Znajdziemy tam szeroki wybór roślin ogrodowych, iglastych, owocowych, ozdobnych. Kupimy nawozy, podłoża ogrodowe, akcesoria do pielęgnacji i uprawy ogrodów. Pasjonaci dążąc do doskonałości nigdy nie przestają upiększać swojego zakątku zieleni, oni znajdą akcesoria dekoracyjne, kamienie ozdobne.

Więcej pod chmurką
Od 13 marca Auchan otworzył część zewnętrzną działu „Ogród”. Tym samym mamy do dyspozycji jeszcze większy asortyment, dostępny na większej powierzchni. Każdy wielbiciel zieleni i ogrodu znajdzie tu wszystko czego potrzebuje, aby stworzyć swój mały raj na ziemi. Poczynając od roślin i podłoży, poprzez nawozy i narzędzia ogrodnicze, kończąc na akcesoriach dekoracyjnych. Nie pozostanie nic innego jak zabrać się do pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię