KONSTANCIN-JEZIORNA Z początkiem lutego we wszystkich szkołach prowadzonych przez gminę Konstancin-Jeziorna, od poniedziałki do piątku sprawowana jest opieka pielęgniarska nad uczniami.

Na pomoc pielęgniarek uczniowie mogą liczyć od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00, a w szkołach SP nr 4 w Słomczynie i SP nr 6 w Opaczy w godz. 8.00 – 14.00. Wykonawcą świadczonej usługi jest „Zdrowie to My” S.C. ul. Urocza 14 Józefosław.
Podmiot ten wkrótce przejmie także kontrakt z NFZ na opiekę pielęgniarek w następujących szkołach: Szkole Podstawowej nr 1 ul. Wojewódzka 12 w Konstancinie-Jeziornie, Szkole Podstawowej nr 2 ul. Żeromskiego 15 w Konstancinie-Jeziornie, Szkole Podstawowej nr 3 ul. Bielawska 57 w Konstancinie-Jeziornie oraz Szkole Podstawowej nr 5 ul. Szkolna 7 w Konstancinie-Jeziornie.
W tych czterech szkołach jedna pielęgniarka będzie sprawowała opiekę nad uczniami we wszystkie dni tygodnia. W szkołach w Słomczynie i w Opaczy, w ramach kontraktu z NFZ opiekę nad uczniami będzie sprawował Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Konstancinie-Jeziornie.

AB/źródło: konstancin-jeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię