Pierwsza wygrana nowych Gosirek

0

PIŁKA NOŻNA, II LIGA KOBIET, GOSIR PIASECZNO – POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 2:1 Po bolesnej wyjazdowej porażce 0:5 z Piastovią Piastów na inaugurację sezonu odmienione kadrowo Gosirki zdobyły w kolejnym meczu swoje pierwsze ligowe punkty i bramki

Spotkanie rozpoczęło się od dość chaotycznej gry w środku pola z obu stron. I kiedy już wydawało się, że to przyjezdne zdają się uzyskiwać optyczną przewagę, gola strzeliły gospodynie. W 20. minucie Marianna Borkowska przedarła się środkiem boiska i „dziubnęła” piłkę nad wychodzącą z bramki golkiperką Pogoni. W 40. minucie ta sama zawodniczka była z kolei faulowana w polu karnym, a jedenastkę, pewnym strzałem, wykorzystała doświadczona bramkarka Kaja Ożgo. Kaja już chwilę później pokazała też, że umie nie tylko strzelać, ale i bronić. Przy dwóch groźnych strzałach z rzutów wolnych musiała się wykazać nie lada refleksem żeby odbić piłkę. Po zmianie stron mecz był nadal wyrównany. Tym razem bramkę, w 52. minucie, strzeliły jednak zawodniczki ze Zduńskiej Woli, ale to było wszystko z ich strony, wobec czego trzy punkty zostały w Piasecznie.

Grzegorz Tylec


Karolina Sobala, zawodniczka KS Gosirki Piaseczno

To był ciężki mecz z dużą liczbą fauli. Nasza gra wystarczyła tym razem do zwycięstwa, ale nie popadamy w euforię, bo wiemy, że jest jeszcze dużo do poprawy. Będziemy nad tym pracować na treningach.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię